דגלים צבעוניים

מה עולה לנו בראש כאשר אנו חושבים על המושג "דגל"? בואו נדבר על זה. אנחנו רגילים לחשוב על דגלים כסמלים המייצגים את הרמה הכי גבוהה של ממלכתיות. אם נתעמק ונתבונן היטב נשים לב שדגלים נוכחים בהמון מקומות שגורים בחיי היומיום שלנו. הם חלק מקמפיינים פרסומיים המקיפים אותנו, הם תוחמים שטחים גיאוגרפיים, מתנופפים מגגות, פוגשים אותנו בכניסה למסעדות וחנויות וזוהי רק ההתחלה. הרבה פעמים אנחנו לא שמים לב אליהם כלל מאחר והם מגיעים בכל כך הרבה וריאציות חדשניות שכלל לא מתכתבות עם התמונה שעולה לנו בראש כשאנחנו חושבים על המושג "דגל". למה כל כך הרבה בתי עסק בוחרים לשדר מסרים על גבי דגלים? וגם, אילו סוגי דגלים קיימים בשוק? זאת ועוד, במאמר הבא.

מדגל ישראל ועד דגל הגאווה
שתי סיבות עיקריות שבתי עסק בוחרים בדגלים למיתוג העסק שלהם. האחד הוא המחיר והשני הוא מידת האפקטיביות. הדפסה על דגלים היא לא סיפור יקר אבל היא כן אפקטיבית בזכות הערך הויזואלי-קוגניטיבי שלה. העין קולטת את המסר מבלי לתכנן או אפילו לרצות והמוח שלנו מקטלג את המסר בתודעה בעל כורחו. בפעם הבאה שאותו אדם יראה את המותג שלנו, הוא כבר יזהה אותו בתור דבר מה מוכר. מספר סבבים כאלו והמותג מתקבע היטב בתודעה של הצופה שיתכן מאד ואינו מודע בכלל לכך שראה את הדגל הזה מלכתחילה.

דגל חוף
דגל חוף הוא מוצר מבוקש הרבה בזכות החזות הצעירה והחדשנית שלו. הוא עשוי מסוג מיוחד של פוליאסטר שמאפשר הדפסה ברמה גבוהה מאד. הוא מגיע במידות שונות וניצב על סטנד שיודע להסתובב עם זרימת הרוח. זאת אומרת שגם במזג אוויר מאתגר, דגלי החוף שלכם יישארו יציבים ואיתנים, בדיוק כמו המסר שאתם רוצים לשדר אודות המותג שלכם. התקנתם של דגלי חוף קלה מאוד והם נראים אפילו עוד יותר טוב כאשר הם ממוצבים בשורה סדורה, בזה אחר זה. דגל חוף, אם כן, יהיה אידיאלי לאירועי חוץ.

דגל טיפה
דגל טיפה הוא "הדוגמן" של הדגלים. מדובר במוצר מודולרי ומדליק שידוע בעולם המיתוג כ"מסובב ראשים". דגל הטיפה נקרא כך בשל צורתו שמזכירה טיפה הפוכה. הוא מגיע במגוון גדלים והעיצוב הייחודי שלו מאפשר לו לבלוט אל מול יתר סוגי הדגלים המסורתיים יותר. המתקן שלו עמיד לתנאי מזג האוויר והוא יעיל במיוחד לכיסוי שטחים רחבים בחתונות, אירועי ספורט, כנסים או כל אירוע פרטי או עסקי שמאופיין בחלל גדול. כשבוחרים דגל טיפה חשוב מאוד לשים לב שההדפסה נעשית על גבי בדים איכותיים. בד לא איכותי יתבלה מהר ויצור נראות של דגל סמרטוטי וישן במקום דגל בוהק וצבעוני כמו זה שאתם רואים בעיני רוחכם וזה שראוי שהמותג שלכם יתנוסס עליו.

דגלים לרכב
דגלים לרכב הם דרך מוצלחת ולא יקרה שתעזור לכם להכניס את השם של העסק לכל מקום שנוהגים או חונים בו. דגל הרכב עשוי מבד פוליאסטר ומגיע בגודל שלושים על ארבעים סנטימטרים בדרך כלל. כדאי לבחור בצבעים בולטים ובהדפס מושך לעין. בואו ניקח למשל את דגל הגאווה. אי אפשר לפספס אותו, נכון? עכשיו חישבו כיצד אתם לוקחים את הרעיון הזה ומתאימים אותו לאופי של המותג שלכם.

דגלים למכירה
לאחר שהבנו מה מניע בעלי עסק בבחירה בדגלים ולאחר שמנינו סוגי דגלים פופולריים, הדבר האחרון שנשאר הוא הספק. אז דגלים תוכלו לקנות בחנות דגלים, תוכלו להזמין אותם דרך חברות פרסום שמציעות שירותי מיתוג והדרך הכי קלה: לרכוש דגלים מבית דפוס. מאחר והחברות ברוב המקרים יגבו מכם כסף על התיווך אל מול בית הדפוס, אנו ממליצים לחסוך זמן וכסף ולפנות ישירות לבית הדפוס. כאשר תיגשו להדפיס דגלים בבית הדפוס הנבחר, תוכלו גם לבחור במספר מוצרים נוספים על הדרך. הדפסה על שמשונית, הדפסה על מדבקות ועוד שלל אפשרויות עליהן תוכלו לקרוא באתר.
זקוקים לייעוץ נוסף? חולמים על דגל יפהפה שלא נראה כמותו עוד? מעוניינים בדגל אחר שאינו מופיע ברשימה? אנחנו כאן בשבילכם. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.