מחשב נייד עם שקופית של פרסום

בפני כל עסק עומדות דרכים רבות לפרסם את עצמו ולבשר את הבשורה שלו. לכל דרך יש את השימוש שלה, וחשוב לדעת להתאים בינה לבין המטרה הרצויה. חלק מהדרכים משווקות באופן אקטיבי יותר וחלקן באופן פאסיבי יותר.

חלקן מתאימות יותר לפרסום אירועים מיוחדים וחלקן מתאימות יותר לפרסום בשגרה. הנה 5 דרכים טובות ויעילות לפרסם ולחשוף את העסק בפני הקהל הרחב.

1. שלטי פרסום לעסק
בין מוצרי פרסום אלו נמנים פוסטרים, שלטי קנבס, שלטי שמשונית, שלטי קאפה ושלטי פוליגל. לכל חומר יש את היתרונות והמאפיינים שלו. חלק מהמוצרים מתאימים יותר לשימוש כשלטי חוצות, כמו למשל פוסטרים ושלטי שמשונית. באמצעותם ניתן לפרסם אינספור אירועים שונים – סרטים, מבצעים, השקות, מופעים – ולמעשה, כל מה שתבחרו לפרסם. חלקם, כמו לדוגמא שלטי קנבס ושלטי קאפה, מתאימים מעט יותר לשימוש בתוך חלל העסק או בתערוכות, כנסים ואירועים עסקיים. כאשר הם מוצבים בתוך העסק, הם מהווים חלק מהמארג העיצובי שלו ועוזרים למתג אותו בפני כל מי שמבקר אתכם, בין אם מדובר בלקוחות, עובדים, בעלי עסקים אחרים או משקיעים פוטנציאליים, ואותו העיקרון תקף גם בעת שימוש במסגרת אירועים עסקיים.

2. מוצרי קד"מ
תחת קטגוריית מוצרי קידום מכירות ניתן למנות אינספור פריטים ומוצרים שונים בעלי שימוש פרקטי מסוים במרוצת היום-יום. מה שהופך אותם הלכה למעשה למוצרי קד"מ הוא המיתוג האישי שלהם, לרוב בצבעי העסק או החברה. מוצרים אלו ניתן לחלק במתנה ללקוחות ביחד עם רכישה שהם מבצעים בחנות וירטואלית או באופן פיסי, להעניק כמתנה באירועים עסקיים שונים שאתם עורכים, כמתנה לעובדים או כמתנת פרישה. הגדולה של המוצרים הקטנים הללו נעוצה בפרסום וחשיפת העסק ללא עלות נוספת ובהטמעת הנוכחות שלו בתודעתם של לקוחות קיימים ובתודעת הקהל הרחב. דרך חברת בצלאל תוכלו לרכוש מגוון מוצרי קד"מ, כגון: כובעים ממותגים, חולצות ממותגות, סיכת דש עגולה, שרשרת דגלים מנייר – ועוד.

3. הצבת מתקני תצוגה
מתקני תצוגה הם עמדות שניתן להציב באינספור מיקומים שונים לצורך שיווק, פרסום ומכירה. מתקנים אלו כוללים בין היתר רולאפ שניתן להציב בכנסים, הרצאות ותערוכות, דלפקי תצוגה להצבה בירידים, קניונים וכנסים וחמור פרסום שניתן להציב בסמוך לבית העסק בשביל למשוך לקוחות פנימה. את המתקנים תוכלו לרכוש בצורות ובגדלים שונים וכמובן למתג כל אחד מהם על פי הצבעים והסמלים של העסק.

4. דגלים
דגלים הם מוצר פרסומי מגוון ודינאמי מאוד, שניתן להציב באינספור מיקומים שונים ולצורך מטרות שונות. בין סוגי הדגלים של חברת בצלאל ניתן לציין דגל לבניין, דגל סיני, דגלוני שולחן, דגל לתורן, דגל טיפה – ועוד. חלקם גרנדיוזיים יותר וחלקם עושים עבודה שקטה וממוקדת. גם במקרה זה מדובר ברכישה בהתאמה אישית מלאה לצרכים ולרצונות שלכם, וניתן במידת הרצון לרכוש גם דגלים של מדינות שונות. הדגלים עשויים מבד איכותי ועמיד במיוחד שמחזיק שנים רבות בשלל תנאי מזג האוויר.

5. מדבקות פרסום
מדבקות פרסום שלא דורש השקעה כספית גדולה, אך כן עוזר באופן ניכר לפרסום העסק. אנו מייצרים מדבקות לחלון ראווה, מדבקות קיר, מדבקות לוגו לרכב, מדבקות רצפה ומדבקות פרסום נוספות. ההדפסה מתבצעת על חומר איכותי שעמיד בפני תנאים שונים של אקלים, וניתן גם להוסיף להן ציפוי למינציה שמעניק להן מימד הגנה נוסף וגימור מבריק או מט.

הזמנה מהירה עם חברת בצלאל
תהליך ההזמנה הינו פשוט מאוד. אתם מוזמנים ליצור קשר למען התאמה אישית ואפיון הצרכים שלכם, לשלוח קובץ דיגיטלי עם ההדפס הגראפי הדרוש – ונתחיל מיד לעבוד על הדפסת המוצרים. מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור קשר במספר 03-6878848 ונציג מטעמנו ישוב אליכם בהקדם.