דגל ישראל וידיים בצורת לב

בכל שנה בסוף יום הזיכרון המדינה מתעטפת בתחושה מיוחדת מאין כמותה. המעבר בין שכול לשמחה ייחודי וסמלי כל כך במדינה שלנו. ברגעי המעבר הללו מגולמת הישראליות בצורתה המזוקקת ביותר: עצבות משולבת בגאווה, כבוד והערכה לנופלים לצד שמחת חיים מתפרצת. בעוד שבהר הרצל מתקיים הטקס המסורתי, ברחבי הארץ מתמלאים הרחובות בחוגגים הצועדים לעבר במות המופעים הפזורות במרכזי הערים.
רבים יסיימו את הערב בבמות הבידור, אחרים במסיבות אל תוך השעות הקטנות של הלילה. בין אם בשנה הקרובה אתם מוצאים את עצמכם בצד שמארגן את המסיבה, או בין אם תבחרו בערב עצמאות סטנדרטי של סיור בין הבמות, בצלאל מכינה אתכם עם האביזרים החגיגיים, הסמליים והמשמחים ביותר. זה הזמן לשים פוקוס על הכחול-הלבן האהוב הזה!

דגל ישראל או חולצת דגל ישראל?
נתחיל עם אלו שיבחרו להצטרף להמונים וליהנות משלל המופעים שיש לעיר להציע ביום הזה. זה שאתם חלק מההמון לא אומר שאתם צריכים לשמור את הקישוטים בבית. נכון שתליתם דגל ישראל מחוץ לחלון? אז גם אתם יכולים להרים את רמת החגיגיות עם חולצת דגל ישראל חגיגית, מרשימה ומושכת עין. החולצה יכולה להיות מתנה לעצמכם או לבני המשפחה והחברים שמצטרפים אליכם, מתנה שתפתיע ותשמח כל פטריוט. יש משהו קסום בהסתובבות ההמונית הזאת ברחובות כאשר כולם מאובזרים בביטויים שונים לאותם סמלים שמכוונים היישר אל תוך הלב ולביחד הקולקטיבי, זה שלעיתים קצת קשה יותר להבין בו בחיי היומיום.

לתת לבית אופי ישראלי
בין אם הזמנתם חברים לעל האש, או שאתם מרימים מסיבה רצינית יותר, קישוט הבית ברוח החג יכניס את כולם לאווירה ויראה שהשקעתם. תליית שרשרת דגלי ישראל היא אפשרות מתבקשת במקרה הזה. מה לגבי בלוני דגל ישראל? אלה יכולים להיות זרוקים בחלל או מנופחים בהליום לבחירתכם. כך או כך, הם ישרתו את מטרתכם נאמנה. הם עליזים וממלאים את הלב בשמחה ילדותית ובנוסטלגיות חמימה.
אם אתם יושבים במרפסת או בגינה, מה הולם יותר מתאורה בחסות החג? מוצר מתאים לכך הוא חבל אור ליום העצמאות. את החבל אפשר לתלות או ללפף בקלות רבה בזכות המגוון המפתיע של האורכים השונים (והארוכים במיוחד!) שזמינים עבורו.

כל כלי רכב והדגל שלו
אם אתם נוסעים למסיבה בעיר ויודעים שתשתו, אנחנו ממליצים לקחת מונית. בין אם החלטתם לחגוג כך או אחרת, סביר להניח שהאוטו שלכם ישתתף במצעד הפקקים השמחים שיובילו אתכם (ואת כל שאר עם ישראל) היישר ללוקיישן ה'על האש' המסורתי הנכסף במחזותיכם. יש לכם לפחות שתי דרכים להצהיר על שמחתכם בכביש: דגל ישראל לרכב הותיק והטוב שצועד איתנו בעקביות כבר עשורים, או כיסוי למראה שהוא קצת יותר חדש אך בולט ופופולרי לפחות כמו חברו הדגל.
גם את רוכבי האופניים לא נזניח. בשנים האחרונות הולכים ומתרבים חובבי האופניים, מי כאמצעי לשריפת קלוריות, מי ככלי תחבורה יום יומי ומי כספורט אתגרי בסופי השבוע. עם עליית כמות הרוכבים עולה גם הביקוש עבור דגל ישראל לאופניים. בין אם אתם נוסעים בשבילים העירוניים או בשטח, אין דבר חינני ומחבר יותר מאשר דגל שיביע את רחשי לבכם הפנימיים.

טוב לכל השנה
מוצר קטן שאפשר להצטייד בו ביום העצמאות ויכול ללוות אתכם לאורך השנה כולה היא סיכת דגל ישראל. סיכה קטנה ואלגנטית שאפשר לצרף לדש הבגד, לתיק או לכל מקום שתמצאו לנכון. במידה ואתם בעלי עסק, תוכלו לחלק סיכות כאלו ללקוחות או לעובדים ובכך לייצר בידול וערך על טהרת הנדיבות והחיבור למדינה. ערכים שכל עסק היה שמח לשקף ללקוחותיו. הסיכה מתאימה לטקסים חגיגיים ונראית מצוין על חולצה לבנה. ניתן להשתמש בה בשימוש יומיומי על ידי הצמדה לכל סוג של אריג.