סוגי שלטי מיתוג

מיתוג הוא לא עניין של מה בכך. מיתוג מדויק יכול להיות ההבדל שבין הצפה של לידים ותור בדלת ליומן ריק. נוכחות דיגיטלית של המותג ברשת היא כמובן טריוויאלית אבל גם מיתוג פיזי הוא חשוב לא פחות.

ריכזנו עבורכם מספר אביזרי שיווק אפקטיביים המוכחים כמתודות שיביאו אליכם לקוחות ויחזירו אותם שוב ושוב.

דגלים
חשבתם פעם מה עושה עסק "מכובד" לכזה? ניסיון, לקוחות אסטרטגיים, גב כלכלי, מיקום המשרד וכי"ב. אלא שאת הפרמטרים הללו לא ניתן לפענח ממבט חטוף, נכון? אז איך בכל זאת בני אדם מחליטים שחברה היא "חברה טובה"? דרך המיתוג, כמובן. כשאני רואה מיתוג עשיר, יצירתי, לא סטנדרטי, מושקע, כזה שמעלה לי אסוציאציות של משהו "רציני" ו"כובד" אני מיד מניח שהמותג הזה הוא מותג עם תקציב פרסום מכובד. מרבית האנשים יניחו כי תקציב פרסום גדול הוא אינדיקטור לחברה מקצועית בעלת לקוחות רבים וכל שאר הפרמטרים של איכות שמנינו בתחילת הפסקה.

השוק מציע מגוון מסחרר של דגלים לשימושים שונים. בחירה מצוינת היא דגל חוף, למשל. דגלי חוף עשויים פוליאסטר ומפגינים עמידות יוצאת דופן מול פגעי מזג האוויר. אפשרות אחרת היא דגל טיפה מעוצב שמקנה מראה ייחודי, אופנתי ויוקרתי. בית הדפוס יעצב את הדגם בהתאם למסר ולערכים שתרצו לשקף. דגלים למכירה זמינים עבורכם בכל חנות דגלים בבית דפוס שאתם סומכים עליו.

דגלים של מדינות באירועים
במידה והנכם מתכננים אירוע שיווקי דוגמת כנס מקצועי, כדאי לשקול את הרעיון של הצבת דגלי מדינות.
אם דיברנו בפסקה הקודמת על יצירת רושם של חברה טובה ומכובדת, אחת הדרכים לשדר מסר כזה היא באמצעות יצירת רושם של חברה גלובאלית. הדבר הקלה ביותר לעשות את זה היא באמצעות דגלים של מדינות. אנחנו מכירים את זה משגרירויות ומחברות שעובדות בשווקים נוספים מלבד זה הישראלי. אתם יכולים להציב דגלי מדינות מתוך אמירה של חזון להתרחב ולהתפתח לעוד מדינות בעולם. אפשר לנמק את הצבת הדגלים כהשראה, כאמירה פוליטית, כחזון או פשוט כבחירה עיצובית.

מדבקות
רוצים להיות עם העסק שלכם בכל מקום, באמת? הדפסת מדבקות נועדה בדיוק לשם כך. היתרון הגדול בהדפסה של מדבקות הוא שמדובר במתודה זולה יחסית בעלת ערוץ חשיפה רחב מאד. המתודה הזו היא דרך מעולה לייצג את העסק שלכם ברחוב מחד ולהיות מסוגלות לקחת אותו איתכם לכל מקום, מאידך. תוכלו לבחור במדבקות גדולות כמו מדבקות קיר, מדבקות חלון ראווה או מדבקות ריצפה. תוכלו להציב חבילת מדבקות צבעוניות ומושכות בכל מקום שמהווה לוקיישן אסטרטגי אותו לקוחות פוטנציאליים שלכם מרבים לפקוד. כדאי גם להדפיס מדבקות רכב ולבקש מבני המשפחה לעטר את רכבם במדבקה מושכת של המותג. מדבקות הן פורמט ורסטילי גם בזכות ריבוי החומרים שניתן להדפיס עליהם. בתי דפוס טובים יציעו לכם מדבקות העשויות חומרים איכותיים, כיסויי למינציה ברמות שונות ועוד.

רולאפים
מה הדבר הראשון שפוגש אתכם בכניסה לאירוע מקצועי ומרשים? בכניסה להצגת תאטרון? בכניסה להפנינג בקניון? נעים מאד, רולאפים. הרולאפ הוא פוסטר ש"עומד" על סטנד. הוא מציג לעוברים ושבים מסרים שיווקיים באופן אלגנטי ובתצורה שכמעט בלתי אפשרי לפספס.

שמשוניות
מתודה קצת פחות מוכרת בעולם המיתוג היא הדפסה על שמשונית. השמשונית עשויה ברזנט ומשמשת בדרך כלל לחיפוי והצללה. היא מצטיינת בכך שהיא קלה מאד לקיפול ונשיאה ולכן היא אידיאלית עבור צרכים דינאמיים כמו הצבה באירועים. בשמשונית ניתן להשתמש גם לתלייה במרפסות, קירות פפראצי לאירועים ושלטי חוצות. הדפסה על שמשונית היא פתרון נוח, קומפקטי ואסתטי שמשדר מקצועיות ורלוונטיות.